Losowy

Zapraszamy na szkolenia otwarte

Gorąco zapraszamy zainteresowane osoby do udziału w nadchodzących spotkaniach: Elementy zespołu spójnego - analiza studiów przypadku, obiekt szkoleniowy „Rysianka” w Karpaczu, instruktor: Norbert Kozioł Nowoczesne Kierowanie - Fundamenty: Delegowanie - - debata oksfordzka, hotel „Dwa Jelenie” w Kowarach, prow

Czytaj więcej...

O mnie

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Optymalizacja zasobów ludzkich oraz rozwój osobisty pracowników są obszarami, w których większość managerów popełnia mnóstwo błędów. Lekceważenie i instrumentalizm w stosunku do swojej załogi czy przekraczanie bez przerwy granic z uwagi na swoją pozycję to tylko niektóre przewinienia, jakie często się obserwuje w małych i dużych firmach.


Jeżeli panujące w firmie stosunki między pracodawcą a załogą mogłyby być dużo lepsze, to chętnie w celu poprawy mogę zaproponować jakąś pomoc. W pracy, którą wykonuję w pierwszej kolejności zaczynam się skupiać na szerokim spojrzeniu na problem, zajmując się wszystkimi obszarami w nieco większym przedziale czasu. Tym sposobem mogę spojrzeć na daną firmę, dokładnie zapoznać się z jej planami na przyszłość, i odpowiednio dobrać działania optymalizacyjne.


Z pewnością bardzo w pracy pomaga mi zdobyte doświadczenie. Skończyłam między innymi psychologiczne studia na Uniwersytecie Warszawskim, o specjalizacji psychologia pracy i organizacja. Przez kolejne lata w dalszym ciągu poszerzałam swoje wiadomości, uczestnicząc między innymi w studiach podyplomowych z dziedziny optymalizacji procesów pracowniczych, doradztwa zawodowego oraz technik negocjacyjnych.


Przez zdobyte doświadczenie mogę się w pełni realizować przy wykonywaniu swoich obowiązków zawodowych. Bardzo chętnie współpracuję z wieloma prywatnymi firmami, ale też z administracją, urzędami i organizacjami pozarządowymi. Do moich klientów należą podmioty, którym proponuję pełną obsługę w każdym obszarze powiązanym z szeroko pojętym HR, to znaczy w procesach rekrutacji i rozwoju pracowników czy ich ocenie.


Zajmuję się także wdrażaniem w pełnym wymiarze mechanizmów wykorzystywanych do zarządzania pracowniczymi zasobami, a oprócz tego treningami i rozwojem zawodowym. Dzielę się z innym swoją wiedzą i doświadczeniem, między innymi za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla managerów i specjalistów HR a także licznych artykułów w branżowych pismach.


Rozpoczęcie współpracy ze mną to między innymi pełna poufność, tematy związane z dyskrecją mają dla mnie bardzo duże znaczenie. Mogę się między innymi zająć audytami kompetencyjnymi i personalnymi, pomagam w wytyczeniu nowych standardów  a także poprawiam całość procesów kadrowych. Chętnie także realizuję warsztaty dla kadry kierowniczej, które dostarczą cennej wiedzy równocześnie zwiększą poziom motywacji do jeszcze bardziej wytężonej pracy.Tagi: