Losowy

O mnie

Optymalizacja zasobów ludzkich oraz rozwój osobisty pracowników są obszarami, w których większość managerów popełnia mnóstwo błędów. Lekceważenie i instrumentalizm w stosunku do swojej załogi czy przekraczanie bez przerwy granic z uwagi na swoją pozycję to tylko niektóre przewinienia, jakie często się obserw

Czytaj więcej...

Szkolenia

Data publikacji: 03.06.2018
Autor: admin

szkolenia HR, szkolenia dla sprzedawców, wyjazdy team building, gry biznesoweNazywam się Aldona Stefańska. Wspólnie z grupą konsultantów zapraszamy na szkolenia biznesowe, seminaria menedżerskie , szkolenia certyfikacyjne , sprzedażowe dla ludzi biznesu, a także kursy weekendowe dla młodzieży . Nasze anglojęzyczne kursy przygotują Państwa pracowników, lub dzieci na wyjazdy i do codziennego życia za granicą.

Już podczas studiów zaczęłam się interesować wszystkim, co było związane z HR, co umożliwiło mi znaleźć wymarzoną pracę w jednej z agencji funkcjonującej w obszarze kadrowym i pracowniczym. Następne firmy to zwiększające się wyzwania, a także coraz to nowe szczeble w karierze zawodowej. W pracy, którą wykonywałam zajmowałam się na przykład rekrutacją pracowników na wiele stanowisk, a także programami motywacyjnymi i lojalnościowymi. Na dzień dzisiejszy rozpoczęłam owocną współpracę z paroma szkołami jako ekspert spraw pracowniczych.

Poszerzając intensywnie zawodowe kompetencje podjęłam kolejne wyzwania w szkole trenerów. Dzięki tej decyzji będę teraz mogła prowadzić szkolenia z mojej ulubionej dziedziny z obszarów rekrutacyjnych, obejmujące również prawne aspekty tego obszaru. Jednym z bardziej interesujących momentów w mojej karierze były warsztaty z zakresu employer brandingu, jakie były zaplanowane przez okres dwóch lat dla słuchaczy AGH. Obecnie pracuję jako wykładowca w Wyższej Szkole Zarządzania i na Uniwersytecie Warszawskim.

W wykonywaniu obowiązków zawodowych pomaga mi w dużym stopniu wykształcenie, które posiadam, udało mi się bowiem skończyć Wydział Prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Przez dłuższy okres czasu nie byłam przekonana, czy ukończone prawo pracy może się chociaż trochę przydać przy dalszej pracy. Okazało się jednak że wiedza, jaką otrzymałam w czasie studiów jest niezwykle przydatna, staram się również dużo czasu poświęcać na jej pogłębianie.

Między innymi przez to podjęłam doktoranckie studia w SGH. Na dzień dzisiejszy udało mi się skończyć dwa lata, i zaczynam myśleć o obronie doktorskiej pracy. Jestem całkowicie przekonana, że ukończenie z pozytywnym wynikiem studiów, które mi się tak podobają zapewni mi naprawdę dużo interesujących możliwości.

Wiedzą, którą udało mi się zdobyć lubię się dzielić, aktywnie udzielając prelekcji w sympozjach i konferencjach. Chętnie też współpracuję z dużą ilością mediów, w których przedstawiam wypowiedzi eksperckie na zagadnienia związane z branżą HR.

Dodam jeszcze że jestem spełnioną i szczęśliwą mamą. Moi obaj chłopcy w wielu sytuacjach bywają zajmujący i absorbujący, jednak przyglądanie się jak szybko rosną, jak bez przerwy chcą się uczyć kolejnych rzeczy i eksperymentują ze wszystkim, czym się da to coś, co jest dla mnie bardzo ważne. Szczęśliwie dałam radę pogodzić wychowanie dzieci z ciekawą pracą, czym mogę się pochwalić przed wieloma osobami.


Tagi: